Emilia Pudełko z branżą kosmetologiczną związana jest od 2007 roku, jako absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia.

W 2012 roku uzyskany tytuł nauczyciela przedmiotów zawodowych kończąc studia podyplomowe z pedagogiki. Od 2015 roku z pasją i zaangażowaniem prowadzi własną praktykę kosmetologiczną, gdzie zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie przekłada się na satysfakcjonującą pracę z podopiecznymi.

Obok kosmetologii, na którą składają się: pielęgnacja domowa oraz terapie gabinetowe, wykorzystuje wiedzę z zakresu diagnostyki i mikroodżywiania.

Umiejętne korzystanie z tych trzech dziedzin, pozwala na utrzymanie skóry pacjentów w świetnej kondycji, zdrowiu i młodym wyglądzie, zwalczając w skuteczny i długotrwały sposób problemy z nią związane.
Swoich podopiecznych prowadzi wielowymiarowo skupiając się na znalezieniu przyczyn powstałych zmian na skórze.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w wyborze pielęgnacji – napisz do mnie wyczerpująco o swojej skórze, jakie obecnie stosujesz kosmetyki, występujące alergie, a także ewentualne przeciwwskazania wykluczające stosowanie niektórych produktów, jak w przypadku okresu ciąży i laktacji.

Każda skóra jest inna. Dlatego też właściwa pielęgnacja to taka, która została dopasowana do indywidualnych jej potrzeb.

Wyślij wiadomość

    Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami!

    X
    error:
    Add to cart